Menu Close

Edukacijos ir ekskursijos moksleiviams ir mokytojams Klaipėdos universitete

Moksleivius ir mokytojus kviečiame dalyvauti Klaipėdos universitete vykstančiose edukacijose ir ekskursijose. Šiuo metu vyksta trys kultūros paso finansuojamos edukacijos:

1) Edukacija ” paukščiai anksčiau ir dabar”


Vyksta: kiekvieną penktadienį nuo 10:00 iki 11:00.
Skirta: 4-10 klasių mokiniams.
Užsiėmimų metu sužinosite, kodėl lietuviai nuo seno stebėjo, gerbė ir saugojo paukščius. Aptarsime, kokią reikšmę paukščiai turi dabartinio žmogaus gyvenime. Nagrinėjant etninius elementus (nuo mįslių, pamokymų), klasikinius bei šiuolaikinius meno kūrinius, atskleidžiama paukščių svarba žmogui bei žmogaus veiklos svarba paukščių rūšių ir buveinių apsaugai. Turėsite galimybę apžiūrėti Lietuvoje sutinkamų paukščių iškamšų kolekciją, patys nagrinėti, kaip rūšys prisitaikę gyventi skirtingose buveinėse, sužinosite apie informatyvius paukščių tyrimų metodus. Galiausiai išsiaiškinsime, kaip ir kodėl dabartinė paukščių apsauga priklauso nuo mūsų.
Registracija į edukaciją: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3241

2) Edukacinis užsiėmimas „Neatrastas muziejus“


Vyksta: kiekvieną ketvirtadienį nuo 10:00 iki 11:00 val.
Skirta: 9-12 klasių mokiniams.
Tai ekskursija po Klaipėdos universiteto gamtos muziejų, kurios metu mokiniai turės galimybę kartu su gidu aplankyti skirtingas ekspozicijas, sužinos apie Lietuvoje gyvenančius vabalus, drugelius, paukščius ir žinduolius. Užsiėmimo metu dalyviai susipažins su moksliniais faktais, padavimais, etologijos pavyzdžiais, išvys įvairių fotografijų bei filmuotos medžiagos.
Registracija į edukaciją: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3324

3) Edukacinis užsiėmimas „Tarp vabzdžių“


Vyksta: kiekvieną pirmadienį nuo 10:00 iki 10:45 val.
Skirta: 1-4 klasių mokiniams.
Mokiniai Klaipėdos universitete aplankys gamtos muziejaus ekspoziciją, kurioje sukaupta Lietuvos drugių ir vabalų kolekcija. Šios edukacijos metu vaikai tyrinės vabzdžių anatomiją, vystymosi ciklus, buveines, etologiją, išvys filmuotos medžiagos. Edukacijos metu ugdomas pažinimo potyris, sąmojingumas ir atsakomybė supančiai aplinkai.

Registracija į edukaciją: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3325

Posted in Renginiai, Skelbimai

Related Posts