Menu Close

Jauniesiems mokslininkams skirtos 4-osios ICES konferencijos “Ocean sciences for the future we want” naujienos: paskelbtos sesijų temos

Kas penktmetį tarptautinė jūrų tyrinėjimo taryba (ICES) organizuoja konferenciją, skirtą jauniesiems jūrų mokslininkams. Ateinančiais metais renginys, kurio tema “Ocean sciences for the future we want” (liet. “Vandenynų mokslai norimai ateičiai”) vyks 2022 metų gegužės 9-12 dienomis Kanados Niufaundlando saloje.

Tokia renginio tema siejama su JT darnaus vystymosi vandenynų mokslo dešimtmečiu 2021–2030 m. https://www.oceandecade.org/ , bet tradiciškai renginys bus skirtas suteikti galimybę jauniesiems mokslininkams pristatyti savo tyrimų rezultatus ir suprasti globalią jų svarbą, praplėsti bendraminčių ratą, didinti lygybę ir įvairovę tarp mokslininkų jūros mokslų srityje.

Studentai ir jaunieji mokslininkai iki 35 m. arba apsigynę daktaro laipsnį ne daugiau kaip prieš 5 metus, turėtų pradėti planuoti, kokius savo tyrimus galėtų pristatyti vyksiančiame renginyje. Pranešimų sesijų temos ir jų aprašymai jau paskelbti, o pranešimų santraukos bus priimamos 2021 metų rudenį. Šioje tarptautinėje konferencijoje bus išklausyta apie 170 dalyvių iš viso pasaulio pranešimų, dalyviams planuojama suteikti finansinės paramos kelionėms ir kitoms išlaidoms.

https://www.ices.dk/events/symposia/ecsc4/Pages/Theme-sessions.aspx

Posted in Ocean sciences for the future we want, Skelbimai

Related Posts