Jūros tyrimų atviros prieigos centras

Klaipėdos universitetas
Herkaus Manto g. 84, LT-92294 Klaipėda
Tel. +370 46 398846
Fax. +370 46 398845
El. paštas: info@apc.ku.lt

Administracija
Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Direktorė Dr. Viktorija Vaitkevičienė viktorija.vaitkeviciene@apc.ku.lt 39 88 76
Administratorė Simona Mačiukaitė simona.maciukaite@apc.ku.lt 39 88 46
Finansininkė Romutė Pauliukonienė romute.pauliukoniene@apc.ku.lt 39 87 20
Projektų finansininkė Snieguolė Zenkevičienė snieguole.zenkeviciene@apc.ku.lt 39 87 20
Personalo specialistė Jūratė Stančienė jurate.stanciene@apc.ku.lt 39 88 39
Specialistė Aušra Tamutė ausra.tamute@apc.ku.lt 39 88 46
Specialistė Eglė Karimžanova egle.karimzanova@apc.ku.lt 39 88 39
Specialistė Danutė Vaupšienė danute.vaupsiene@apc.ku.lt 39 89 54
Jūros ekosistemų laboratorija

Herkaus Manto g. 84
LT-92294 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 88 46
El. paštas: marine.ecosystems@apc.ku.lt

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Laboratorijos vadovė, vyriausioji mokslo darbuotoja prof. dr. Zita Rasuolė Gasiūnaitė zita@apc.ku.lt 39 88 34
Vyriausiasis mokslo darbuotojas prof. dr. Albertas Bitinas albertas.bitinas@apc.ku.lt -
Vyriausiasis mokslo darbuotojas prof. dr. Artūras Razinkovas-Baziukas arturas.razinkovas-baziukas@ku.lt 39 88 44
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Ričardas Taraškevičius ricardas.taraskevicius@apc.ku.lt -
Vyriausiasis mokslo darbuotojas prof. dr. Hans Georg Umgiesser georg.umgiesser@apc.ku.lt 39 88 57
Vyresnysis mokslo darbuotojas doc. dr. Petras Zemlys petras.zemlys@apc.ku.lt 39 88 57
Vyresnioji mokslo darbuotoja doc. dr. Jūratė Lesutienė jurate.lesutiene@apc.ku.lt 39 88 49
Vyresnioji mokslo darbuotoja doc. dr. Renata Pilkaitytė renata.pilkaityte@apc.ku.lt 39 88 49
Mokslo darbuotoja doc. dr. Evelina Grinienė evelina.griniene@apc.ku.lt 39 88 49
Mokslo darbuotojas lekt. dr. Aleksas Narščius aleksas@apc.ku.lt 39 88 56
Mokslo darbuotojas doc. dr. Nerijus Nika nerijus.nika@apc.ku.lt 39 88 58
Mokslo darbuotojas Dr. Sergej Suzdalev sergej.suzdalev@apc.ku.lt 39 88 38
Mokslo darbuotojas doc. dr. Tomas Ruginis tomas.ruginis@apc.ku.lt 39 88 58
Mokslo darbuotoja Jolita Petkuvienė jolita.petkuviene@apc.ku.lt 39 88 49
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Andrius Skersonas andrius.skersonas@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Edgaras Ivanauskas edgaras.ivanauskas@apc.ku.lt
Inžinierė dokt. Irma Vybernaitė-Lubienė irma.lubiene@apc.ku.lt 39 88 49
Inžinierius dokt. Mindaugas Kazbaris mindaugas.kazbaris@apc.ku.lt
Specialistas Gediminas Gražulevičius gediminas.grazulevicius@apc.ku.lt 39 88 42
Specialistas lekt. dokt. Raimonda Ilginė raimonda.ilgine@apc.ku.lt 39 88 42
Jaunesnioji mokslo darbuotoja lekt. Rasa Morkūnė rasa.morkune@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Remigijus Sakas remigijus.sakas@apc.ku.lt
Specialistas Rosita Milerienė rosita.mileriene@apc.ku.lt 39 88 48
Specialistas Viačeslav Jurkin viaceslav.jurkin@apc.ku.lt 39 88 42
Specialistas dokt. Arūnas Balčiūnas arunas.balciunas@apc.ku.lt 39 88 48
Specialistas Darius Pavolis darius.pavolis@apc.ku.lt 39 88 35
Jūros chemijos laboratorija

Herkaus Manto g. 84
KMTP-118, 119 kab.
LT-92294 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 86 39
El. paštas: marine.chemistry@apc.ku.lt

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Laboratorijos vadovas lekt. dr. Paulius Rapalis paulius.rapalis@ku.lt 39 86 39
Inžinierė asist. dokt. Nadežda Zamiatina nadezda.zamiatina@ku.lt 39 87 49
Jaunesnysis mokslo darbuotojas asist. dokt. Vygintas Daukšys vygintas.dauksys@ku.lt 39 86 39
Inžinierius Lukas Šaparnis lukas.saparnis@apc.ku.lt 39 86 39
Jūrinių konstrukcijų patikimumo laboratorija

Bijūnų g. 17-103
91225 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 89 54
El. paštas: marine.reliability@apc.ku.lt

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Laboratorijos vadovas, mokslo darbuotojas Dr. Artūras Tadžijevas arturas.tadzijevas@ku.lt 39 89 43
Mokslo darbuotojas Dr. Pranas Mažeika pranas.mazeika@apc.ku.lt 39 89 54
Mokslo darbuotojas Dr. Marius Vasylius marius.vasylius@apc.ku.lt 39 89 54
Mokslo darbuotojas Dr. Valentinas Kartašovas valentinas.kartasovas@apc.ku.lt 39 89 92
Mokslo darbuotojas Dr. Mindaugas Kurmis mindaugas.kurmis@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Žydrūnas Lukošius zydrunas.lukosius@apc.ku.lt
Inžinierius Laimis Vaicekauskas
Inžinierius Deividas Šapalas
Vandens transporto technologijų laboratorija

Bijūnų g. 17-315
91225 Klaipėda
Tel. +370 64 811 636
El. paštas: waterborne.transport@apc.ku.lt

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Laboratorijos vadovas Dr. Justas Žaglinskis waterborne.transport@apc.ku.lt +370 64 811 636
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Dr. Vasilij Djačkov vasilij.djackov@ku.lt
Laivynas ir ekspedicinių tyrimų laboratorija

Klaipėdos universitetas
Herkaus Manto g. 84, LT-92294 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 88 38
El. paštas: fleet@apc.ku.lt

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Laboratorijos vadovas, vyresnysis mokslo darbuotojas Dr. Nerijus Blažauskas nerijus.blazauskas@apc.ku.lt 39 88 38
Mokslinių tyrimų laivas “Mintis” 8 601 37 342
Kapitonas Sigitas Petraitis 8 615 58 360
Kapitono padėjėjas Tomas Žapnickas tomas.zapnickas@apc.ku.lt 8 671 71 427
Vyresn. mechanikas Vitalij Ignatkov
Mechanikas Erlandas Medingis
Jūreivis-virėjas Artūras Proškinas
Jūreivis Eduardas Budrys
Jūreivis Vitalijus Čečekovas
Mokslinių tyrimų-mokomasis burlaivis ”Brabander” 8 616 40 856
Kapitonas Valdemaras Vizbaras valdemaras.vizbaras@ku.lt 8 644 09 664
Vyriausiasis kapitono padėjėjas Ričardas Ramanauskas
Antrasis kapitono padėjėjas Rapolas Terleckas
Vyriausiasis mechanikas Romaldas Vizulas
Jūreivis-virėjas Arūnas Molis
Jachta „Odisėja“
Kapitonas Rytis Lopas 8 687 31 795
Hidrografų grupė
Mokslo darbuotojas Dr. Aleksej Šaškov aleksej.saskov@apc.ku.lt 39 88 74
Inžinierius Evaldas Narušis evaldas.narusis@apc.ku.lt 39 88 74
Inžinierius Valmantas Palikša
Inžinierius Edgaras Lukšys edgaras.luksys@apc.ku.lt 39 88 74
Inžinierius Aidas Figoras aidas.figoras@apc.ku.lt 39 88 74
IT technikas Audrius Knolis knoliss@gmail.com
Specialistas Erikas Visakavičius erikas.visakavicius@apc.ku.lt