Jūros tyrimų institutas

Klaipėdos universitetas
Universiteto al. 17, LT-92294
Klaipėda
Tel. +370 46 398846
Fax. +370 46 398845
El. paštas: info@apc.ku.lt

JTI Administracija

Direktorė, vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Zita Rasuolė Gasiūnaitė zita@apc.ku.lt + 370 46 39 88 34
Tarybos pirmininkė dr. Viktorija Vaitkevičienė viktorija.vaitkeviciene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 76
Laivyno laboratorijos vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Nerijus Blažauskas nerijus.blazauskas@apc.ku.lt + 370 46 39 87 52
Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos laboratorijos vadovas,
vyresnysis mokslo darbuotojas
dr. Mindaugas Žilius mindaugas.zilius@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 18
Mechanikos ir jūrų inžinerijos laboratorijos vadovas,
mokslo darbuotojas
dr. Artūras Tadžijevas arturas.tadzijevas@apc.ku.lt + 370 46 39 87 17
Vandens transporto ir oro taršos laboratorijos vadovas,
mokslo darbuotojas
dr. Paulius Rapalis paulius.rapalis@ku.lt + 370 46 39 86 39
L. e. p. Žuvininkystės ir akvakultūros laboratorijos vadovas,
jaunesnysis mokslo darbuotojas
Antanas Kontautas antanas.kontautas@ku.lt +370 612 33739
Administratorė Simona Mačiukaitė simona.maciukaite@apc.ku.lt + 370 46 39 88 46
Finansininkė Romutė Pauliukonienė romute.pauliukoniene@apc.ku.lt + 370 46 39 87 20
Projektų finansininkė Jurgita Maračkinaitė jurgita.marackinaite@apc.ku.lt + 370 46 39 87 58
Projektų finansininkė Snieguolė Zenkevičienė snieguole.zenkeviciene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 35
Personalo specialistė Jūratė Stančienė jurate.stanciene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 39
Komandiruočių specialistė Eglė Karimžanova egle.karimzanova@apc.ku.lt + 370 46 39 88 39
Specialistė Aušra Tamutė ausra.tamute@apc.ku.lt + 370 46 39 87 16
Specialistė Eglė Navickienė egle.navickiene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 98
Intelektinės nuosavybės specialistė – teisininkė Aušra Bytautienė ausra.bytautiene@apc.ku.lt + 370 46 39 87 23
Specialistas Valdas Jukna valdas.jukna@apc.ku.lt + 370 46 39 87 67

JTI personalas

Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Albertas Bitinas albertas.bitinas@apc.ku.lt
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Artūras Razinkovas-Baziukas arturas.razinkovas-baziukas@ku.lt + 370 46 39 88 44
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Darius Daunys darius.daunys@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 99
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Gerald Schernewski gerald.schernewski@jmtc.ku.lt
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Hans Georg Umgiesser georg.umgiesser@apc.ku.lt
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Jonathan Dan Minchin moiireland@yahoo.ie
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Kęstutis Dučinskas kestutis.ducinskas@ku.lt + 370 46 39 88 51
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Marco Bartoli marco.bartoli@unipr.it
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Sergej Olenin sergej.olenin@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 47
Vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Anastasija Zaiko anastasija.zaiko@jmtc.ku.lt
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Matthias Labrenz
Vyriausiasis mokslo darbuotojas dr. Ričardas Taraškevičius ricardas.taraskevicius@apc.ku.lt
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Diana Vaičiūtė diana.vaiciute@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 77
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Jūratė Lesutienė jurate.lesutiene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 49
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Loreta Kelpšaitė-Rimkienė loreta.kelpsaite@jmtc.ku.lt + 370 46 39 87 71
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Marija Kataržytė marija.katarzyte@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 77
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Martynas Bučas martynas.bucas@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 78
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Petras Zemlys petras.zemlys@apc.ku.lt + 370 46 39 88 57
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Renata Pilkaitytė renata.pilkaityte@apc.ku.lt + 370 46 39 87 24
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Aurelija Samuilovienė aurelija.samuiloviene@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 55
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Reda Kubiliūtė reda.kubiliute@apc.ku.lt + 370 46 39 88 55
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Marius Gintalas marius.gintalas@gmail.com + 370 46 39 89 54
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Pranas Mažeika pranas.mazeika@apc.ku.lt + 370 46 39 89 54
Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Stefano Bonaglia
Vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Ulisse Cardini
Mokslo darbuotojas dr. Andrius Šiaulys andrius.siaulys@jmtc.ku.lt + 370 46 39 88 78
Mokslo darbuotojas dr. Audrius Senulis audrius.senulis@apc.ku.lt + 370 46 39 86 93
Mokslo darbuotoja dr. Evelina Grinienė evelina.griniene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 49
Mokslo darbuotojas dr. Igor Kazlov igor.eko@gmail.com
Mokslo darbuotojas dr. Nerijus Nika nerijus.nika@apc.ku.lt + 370 46 39 88 58
Mokslo darbuotojas dr. Tomas Eglynas tomas.eglynas@jmtc.ku.lt
Mokslo darbuotojas dr. Tomas Ruginis tomas.ruginis@apc.ku.lt + 370 46 39 88 42
Mokslo darbuotojas dr. Aleksas Narščius aleksas@apc.ku.lt + 370 46 39 88 56
Mokslo darbuotoja dr. Rasa Morkūnė rasa.morkune@apc.ku.lt + 370 46 39 87 56
Mokslo darbuotojas dr. Sergej Jakovlev s.jakovlev.86@gmail.com
Mokslo darbuotojas dr. Aleksej Šaškov aleksej.saskov@apc.ku.lt + 370 46 39 88 74
Mokslo darbuotojas dr. Ali Erturk
Mokslo darbuotojas dr. Arūnas Balčiūnas arunas.balciunas@apc.ku.lt + 370 46 39 87 36
Mokslo darbuotojas dr. Darius Drungilas darius.drungilas@apc.ku.lt + 370 46 39 89 54
Mokslo darbuotoja dr. Ingrida Bagdanavičiūtė ingrida.bagdanaviciute@jmtc.ku.lt
Mokslo darbuotoja dr. Jolita Petkuvienė jolita.petkuviene@apc.ku.lt + 370 46 39 87 76
Mokslo darbuotojas dr. Justas Žaglinskis justas.zaglinskis@apc.ku.lt
Mokslo darbuotojas dr. Marius Vasylius marius.vasylius@apc.ku.lt + 370 46 39 89 54
Mokslo darbuotojas dr. Mindaugas Kurmis mindaugas.kurmis@apc.ku.lt + 370 46 39 89 54
Mokslo darbuotojas dr. Rokas Butkus
Mokslo darbuotojas dr. Sergej Suzdalev sergej.suzdalev@apc.ku.lt + 370 46 39 88 38
Mokslo darbuotojas dr. Valentinas Kartašovas valentinas.kartasovas@ku.lt + 370 46 39 89 54
Jaunesnysis mokslo darbuotojas dr. Robertas Staponkus robertas.staponkus@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas dr. Vasilij Djačkov vasilij.djackov@ku.lt
Jaunesnioji mokslo darbuotoja Jovita Mėžinė jovita.mezine@apc.ku.lt + 370 46 39 87 45
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Andrius Skersonas andrius.skersonas@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Deividas Šapalas + 370 46 39 89 54
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Gediminas Gražulevičius gediminas.grazulevicius@apc.ku.lt
Jaunesnioji mokslo darbuotoja Greta Srėbalienė greta.srebaliene@apc.ku.lt + 370 46 39 87 56
Jaunesnioji mokslo darbuotoja Irma Vybernaitė-Lubienė irma.lubiene@apc.ku.lt + 370 46 39 87 76
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Julius Morkūnas julius.morkunas@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Karolis Šežikas
Jaunesnioji mokslo darbuotoja Raimonda Ilginė raimonda.ilgine@apc.ku.lt + 370 46 39 88 42
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Valdas Langas valdas.langas@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Viačeslav Jurkin viaceslav.jurkin@apc.ku.lt + 370 46 39 87 30
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Žydrūnas Lukošius zydrunas.lukosius@apc.ku.lt + 370 46 39 89 54
Specialistė Danutė Vaupšienė danute.vaupsiene@apc.ku.lt + 370 46 39 89 54
Specialistas Erikas Visakavičius erikas.visakavicius@apc.ku.lt
Specialistė Greta Kilmonaitė greta.kilmonaite@apc.ku.lt + 370 46 39 87 30
Specialistė Rosita Milerienė rosita.mileriene@apc.ku.lt + 370 46 39 88 48
Specialistė Viktorija Sabaliauskaitė viktorija.sabaliauskaite@apc.ku.lt
Chemikė-inžinierė Nadežda Lazareva nadezda.zamiatina@ku.lt + 370 46 39 87 49
Inžinierius Aidas Figoras aidas.figoras@apc.ku.lt + 370 46 39 88 74
Inžinierius Edgaras Lukšys edgaras.luksys@apc.ku.lt + 370 46 39 88 74
Inžinierius Evaldas Narušis evaldas.narusis@apc.ku.lt + 370 46 39 88 74
Inžinierė Ieva Vilkaitė
Inžinierius Laimis Vaicekauskas laimis.vaicekauskas@apc.ku.lt + 370 46 39 89 54
Inžinierius Vitalijus Stirbys vitalijus.stirbys@apc.ku.lt + 370 46 39 88 74
Kokybės vadybininkė Aleksandra Baskajeva aleksandra.baskajeva@apc.ku.lt + 370 46 39 87 49
Kokybės vadybininkas Lukas Šaparnis lukas.saparnis@apc.ku.lt
Laborantas Modestas Venckus
Kapitonas Rytis Lopas + 370 687 31 795
Kapitonas Sigitas Petraitis sigitas.petraitis@apc.ku.lt + 370 615 58 360
Kapitonas Valdemaras Vizbaras valdemaras.vizbaras@apc.ku.lt + 370 644 09 664
Kapitono padėjėjas Tomas Žapnickas tomas.zapnickas@apc.ku.lt + 370 671 71 427

Žuvininkystės ir akvakultūros laboratorija

Smiltynės g. 1, LT-93100
Klaipėda
Tel. +370 46 398846
Fax. +370 46 398845

Vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Ramutis Klimas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas dr. Arvydas Švagždys arvydas.svagzdys@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Antanas Kontautas antanas.kontautas@ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Deivydas Norkus deividas.norkus@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Gintautas Narvilas gintautas.narvilas@apc.ku.lt
Jaunesnioji mokslo darbuotoja Jelena Fedotova jelena.fedotova@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Marijus Špėgys marijus.spegys@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Remigijus Sakas remigijus.sakas@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Žilvinas Kregždys zilvinas.kregzdys@apc.ku.lt
Jaunesnysis mokslo darbuotojas Martynas Strogys
Specialistė Gerda Petreikytė
 

Ekologijos ir aplinkotyros mokslo krypties doktorantai

Donata Overlingė +370 46 39 88 10
Edgaras Ivanauskas edgaras.ivanauskas@apc.ku.lt
Mindaugas Kazbaris mindaugas.kazbaris@apc.ku.lt
Natalja Čerkasova natalja.cerkasova@apc.ku.lt +370 46 39 87 45
Tobia Politi tobia.politi@jmtc.ku.lt
Vaidotas Andrašūnas vaidotas.andrasunas@ku.lt
Vaiva Stragauskaitė vaiva.stragauskaite@jmtc.ku.lt
Toma Dabulevičienė +370 46 39 88 53
Artūras Skabeikis
Donalda Karnauskaitė donalda.karnauskaite@jmtc.ku.lt
Greta Gyraitė greta.gyraite@apc.ku.lt
Miguel Inacio
Mirco Haseler
Rasa Idzelytė
Sabina Solovjova
Karolina Kaziukonytė karolina.kaziukonyte@apc.ku.lt