Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto duomenų valdymo sistema
Atviros prieigos paslaugų teikimo tvarka
Išsirinkę pageidaujamą užsisakyti įrangą, pateikite on-line užsakymą. Per 3 darbo dienas su Jumis susisieksime suderinti užsakymo vykdymo detales.
Jei pageidaujamos įrangos sąraše nėra, užpildykite prisegtą paraišką ir atsiųskite mums info@apc.ku.lt.
DAUGIAPARAMETRINIS ZONDAS CTD 48 M-1
Grupė: Zondai
Papildoma informacija: CTD48 yra mažas ir patogus mikro procesoriaus kontroliuojamas daugiaparametrinis zondas, skirtas tiksliems slėgio, temperatūros ir elektros laidumo matavimams atlikti. Zondas specialiai sukurtas matavimams ežeruose ir upių estuarijose, bet gali būti naudojamas jūroje priekrantės zonoje ir atviroje jūroje iki 2000 m gylyje. Zondo viduje įrengta 4 kanalų 16 bitų aukštos ilgalaikio stabilumo duomenų kaupimo sistema, kuri atitinka didelio tikslumo reikalavimus, būtinus okeanografijos matavimuose.
Pateikti užsakymą
DAUGIAPARAMETRINIS ZONDAS CTD 48 M-2
Grupė: Zondai
Papildoma informacija:
CTD48 yra mažas ir patogus mikro procesoriaus kontroliuojamas daugiaparametrinis zondas, skirtas tiksliems slėgio, temperatūros ir elektros laidumo matavimams atlikti. Zondas specialiai sukurtas matavimams ežeruose ir upių estuarijose, bet gali būti naudojamas jūroje priekrantės zonoje ir atviroje jūroje iki 2000 m gylyje. Zondo viduje įrengta 4 kanalų 16 bitų aukštos ilgalaikio stabilumo duomenų kaupimo sistema, kuri atitinka didelio tikslumo reikalavimus, būtinus okeanografijos matavimuose.
Maitinimo ir duomenų kabelis (30 m).
Pateikti užsakymą
MULTIPARAMETRINIS ZONDAS CTD 90M
Grupė: Zondai
Papildoma informacija: CTD90M yra aukštos kokybės, didelio tikslumo daugiaparametrinis zondas skirtas okeanografijos ir ežerotyros fizinių, cheminių ir optinių parametrų matavimams iki 2000m gylio. Zondas gali būti sukomplektuotas su maksimaliu devynių jutiklių skaičiumi, sumontuotų ant apatinio dangtelio. Jutikliai gali būti prijungti kaip išoriniai kaip fluorimetras, srovių jutiklis, ar kiti prietaisai prijungti per povandeninį kabelį prie viršutinio dangtelio. CTD90M sistema skirta mobiliam darbui, sistema kompaktiška turinti nedidelį svorį, kuri gali būti pritaikyta dirbant įvairaus tipo laivuose, valtyse.
Pateikti užsakymą