Menu Close

AquaVIP inovatyvios akvakultūros vasaros mokykla Klaipėdoje – paskutinis priminimas

Tarptautinė „AquaVIP” vasaros mokykla, kurią Klaipėdos universitetas (KU) organizuoja bendradarbiaujant su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku, birželio 28 – liepos 2 dienomis kviečia semtis žinių apie pažangią akvakultūrą!

Virš 30 dalyvių jau užsiregistavo vasaros mokyklai, nepraleiskit puikios progos ir Jūs! Registracija baigsis birželio 23 d. Kursas yra skirtas studentams bei akvakultūros sektoriuje dirbantiems jauniems specialistams. Mokymai sustiprins jau įgytas žinias bei įgūdžius, tuo pat metu praplėsdami ir šių tikslinių grupių karjeros galimybes.

5 dienų trukmės kursas dalyvius ne tik supažindins su teorija, bet ir suteiks praktinių žinių apie šiuolaikines akvakultūros technologijas.

Online paskaitas papildys vietos dalyviams skirti pažintiniai vizitai į KU Jūros tyrimų instituto Žuvininkystės ir akvakultūros laboratoriją Kopgalyje bei eksperimentinę akvakultūros bazę Verslo inkubatoriuje. Dalyviams iš užsienio nesant galimybės fiziškai prisijungti, organizatoriai juos pakvies į virtualius turus.

Kurso metu daugiausiai dėmesio bus skiriama šioms pagrindinėms temoms: recirkuliacinės akvakultūros sistemos, akvaponika, Probiotikai, mikrodumblių biomasė, vėžiagyviai, biotechnologijos akavkultūroje.

Kursas nemokamas. Kurso kalba – anglų. Dalyviams bus išduodami sertifikatai.

Registracijos formą, renginio programą, pranešėjų pristatymą ir kitą aktualią informaciją rasite http://aquavip.edu.pl/aquavip-klaipeda-summer-school/
Išsamesnė informacija:

„AquaVIP Klaipėda” koordinatorius Jonas Žolobaila
jonas.zolobaila@apc.ku.lt +370 646 41278

Posted in Skelbimai

Related Posts